İade politikanız nedir?

Rezervasyondan 45 gün öncesine %10 kesinti, 1 ay öncesine %30 kesinti, 15 gün öncesine %50 kesinti yapılır, 2 haftadan daha kısa süreli iptallerde ücret iadesi yapılmaz.


Konaklama süresi ve sayısı ile ilgili bir kısıtlama var mı?

Münferit misafirlerimizin ( 10 kişiden az) 2 geceden az konaklamaları kabul edilmemektedir. 10 kişi ve üzeri gruplar için konaklama süresi ve sayısı için herhangi bir kısıtlama yoktur.


Konaklamasız Restorant faaliyetlerinden faydalanılabilir mi?

Konaklamasız misafirlerimizin Restorant faaliyetlerinden faydalanabilmeleri için en az 10 kişi olması gerekmektedir. Rezervasyonsuz misafir kabul edilmemektedir.


Otelin lokasyonu?

Türkiye/Ordu/Fatsa/Kabakdağı Köyü

Fatsa merkeze 8 km, Karadenize 6 km, Ordu-Giresun Hava Alanına 65 km, Samsun Hava Alanına 110 km mesafede bulunmaktadır.


Ulaşım Nasıl Sağlanmaktadır?

En az 5 gece konaklama yapacak münferit misafirlerimiz ve en az 2 gece kalacak 10 kişiden az olmayan gruplara  Ordu-Giresun Hava Alanından, Ordu şehir merkezinden ve Fatsa ilçe merkezinden otele, otelden de alınan noktaya ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır.

Ayrıca Fatsa ilçe merkezinden otele düzenli dolmuş seferleri bulunmaktadır.


Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?

Banka Havalesi veya EFT ile ödeme yapılabilmektedir.


Alkollü içecek politikanız nedir?

Otelimizde Alkollü içecek servisi ve satışı olmamakla beraber misafirlerimiz dışarıdan Alkollü içecek getirebilmektedirler.


Evcil Hayvan politikanız nedir?

Evcil Hayvanlarınız odalarımıza alınmamakla beraber otel bahçesinde barındırmaya açıktır.


Çocuk misafir politikanız nedir?

Otelimize 12 yaşından küçük çocuk misafir kabul edilmemektedir.